Miasto i gmina Gołańcz

Zawody strongmanów w Gołańczy

gołaniecki siłacz

W środę odbyły się zawody siłaczy w naszym mieście. Sześciu zawodników rywalizowało w takich dyscyplinach jak spacer farmera i spacer buszmena. Nie zabrakło również ciągnięcia busa na czas czy klasycznego wyciskania na ławeczce. Rywalizacja była zacięta jednak zwycięzcą został Karol Koralewski zdobywając najwyższą ilość punktów. Wygrał już wcześniej wojewódzkie mistrzostwa w wyciskaniu odważnika 17,5 kg co spowodowało, że był on od początku faworytem tych zawodów. Niestety ze względu na problemy techniczne nie udało nam się przeprowadzić wywiadu z zawodnikiem.

2 Komentarzy "Zawody strongmanów w Gołańczy"

  1. AlbowiemPowiadamWam | 14 lipca 2017 at 14:47 | Odpowiedz

    ale chachmynciorze te strongmeny. Mieli rzucać katlebelem, a tam tylko jakieś busy cięgli.

  2. Mleczarz golaniecki | 14 lipca 2017 at 14:46 | Odpowiedz

    Paanie, co to za strungmen co odważniki po 17,5 kolo podnosi. To my skrzynki po 30 kg nosimy codziennie HE HE.

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.