Miasto i gmina Gołańcz

Niebezpieczne walki godowe w Damasławku

Znaki ostrzegawcze na drodze do Damasławka

Czarnobyl Wielkopolski

Miasto Damasławek, nazywane czasem „Czarnobylem Wielkopolski”, słynie z plemiennych zwyczajów swoich mieszkańców. Choć nie polecamy wybierać się w tamte rejony, przejezdni mogą często spotkać skąpo ubrane postaci tańczące wokół ognisk, mężczyzn polujących z dzidami na przebiegającą zwierzynę czy szamanów wykonujących dziwne obrzędy. Nieliczne kontakty z zewnętrzną cywilizacją potrafią wywołać zamieszanie wśród tamtejszej ludności często kończąc się w tragiczny sposób. Niedawno całe województwo żyło sprawą poszukiwacza przygód zabitego przez mieszkańców Damasławka a jeszcze kilka lat temu tajemnicze zniknięcie załogi helikoptera rozbudzało wyobraźnię zwolenników teorii spiskowych. Ostatnie dni znów zwróciły oczy całej Polski w kierunku tego zapomnianego miasteczka.

Zaginione turystki w Damasławku

Amelka i Nadia nie spodziewały się, że wakacje w zachodniej części Polski skończą się dla nich porwaniem przez tubylców. Kiedy wybrały się na wycieczkę po okolicznych lasach, w pewnym momencie zdały sobie sprawę, że zgubiły ścieżkę. Chaotyczna wędrówka skończyła się wkroczeniem na teren Damasławka i porwaniem przez tamtejszą ludność. Pochodzące z Warszawy dziewczyny szybko zauroczyły tamtejszych młodzieńców co spowodowało walki o względy przybyszek. Wojownicy niezwłocznie sięgnęli po broń, żeby udowodnić kto jest godzien zapłodnienia nowych samic. Nieoficjalne doniesienia informują o pełnej mobilizacji wszystkich okolicznych plemion.

Dotychczas jedyną rozmowę z porwanymi nastolatkami odbył znany podróżni Franek Tugijski. Wynika z niej, że są całe i zdrowe a miejscowi traktują je całkiem dobrze choć przerażenie budzą w turystkach takie zwyczaje jak kanibalizm czy dziwne obrzędy z udziałem zwierząt. Dziewczyny bardzo się boją i chcą jak najszybciej opuścić to miejsce. Sam podróżnik ledwo uszedł z życiem uciekając z terenu opanowanego przez plemiona Damasławskie.

Niebezpieczna sytuacja

Zdjęcia satelitarne pokazują, że wojownicy poszczególnych plemion rozpoczęli manewry i zdają się szykować do wielkiego starcia. Eksperci do spraw ludów pierwotnych wskazują, że w walce o przedłużenie gatunku osobniki te są zdolne do najwyższych poświęceń i niewyobrażalnego okrucieństwa. Znany jest przypadek oddziału antyterrorystycznego, którego członkowie zostali poćwiartowani, przybici do drzew, z ustami zatkanymi przez własne genitalia po próbie przerwania krwawego rytuału płodności. Sytuacja jest wyjątkowo niebezpieczna, gdyż walki mogą się przenieść na okoliczne drogi co skutkowałoby ich tymczasowym zablokowaniem i utrudnieniami komunikacyjnymi. Władze odmawiają komentarza na ten temat. Nieoficjalne źródła donoszą jednak o ruchach wojsk w rejonie miasta.

Nie wiadomo jak rozwinie się sytuacja lecz już teraz pojawiają się głosy oburzenia ze strony mieszkańców Wielkopolski. Na bezczynność władz narzekają również rodzice dziewczyn. Nie udało nam się jednak z nimi porozmawiać, gdyż odmówili oni komentarza. Póki co pozostaje nam jedynie czekać na rozwój wydarzeń.

1 Komentarz "Niebezpieczne walki godowe w Damasławku"

  1. Potwierdzam

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.