Miasto i gmina Gołańcz

Ślubowanie klas I w szkole w Gołańczy

Ślubowanie uczniów szkoły podstawowej w Gołańczy

Z dnia 23 października 2015 odbył się w naszej szkole, on zebrał imprezę. Przedstawiciele pierwszej klasy szkoły podstawowej brali udział w wypłacie naszych studentów. Na początku dyrektor szkoły mówił Krzysztof Łukaszewski, który serdecznie powitał gości: Pan Mieczysław Durski Mayor i Miasto Świdnica Gmina Pan Andrzej Hajduk -przewodniczącego i wspólnego Gołańcz, pani Justyna Kmiotek- przewodniczącego Rady Rodziców i ich przedstawiciele, pani Margaret prezes Lempke Gospodyni w rodziców Morakowie, nauczyciele: pani Lucyna Tomkowiak, pani Beaty Fabisiak -wychowawców klasy II i III, pani Agnieszka Kasper, opiekunów rządów uczniów w naszej szkole, pani Aneta Kolińską- trawy slubowanie-uczniow-golanczPani Magdalena Brząkałę, uczniowie szkół podstawowych i bohaterowie Today -pierwszaków nauczyciel pani Jadwiga Preuss. W swoim wystąpieniu dyrektor zwrócił się do pierwszaków chcą nauki, nie jest to problem dla nich zdecydowanie gotowy do wejścia w dorosłe życie dobrze wykorzystać, aby dać im nowy czas. Rodzice chcieli zawsze towarzyszy poczucie radości i satysfakcji z wyników dzieci. Podkreślił rolę szkoły w życiu każdego młodego człowieka. Reszta klasy nauczyciel Jadwiga I-Preuss Dyrektor Krzysztof Łukaszewskiemu dziękuję za miłe słowa skierowane do swoich uczniów.
Z drugiej strony, uczniowie klasy II i III zaprosili publiczność do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu bohaterów dzisiejszego. Pierwszoklasiści wprowadzone, czego się nauczyli, i pokazać, że zasługuje na miano ucznia. Zaprezentowali oni wspaniale recytując wiersze i śpiewając piosenki „Pierwszaczki” i „książki Mole” i „nowych” przysięgę. Wierzą tutaj wszystkich, którzy znają zasady zachowania w szkole, a on w pełni zasługuje przedstawienie uroczystą przysięgę do flagi Szkoły Podstawowej. Staszica w Morakowie. Obietnica treść czytać dzieci reżyser Krzysztof Łukaszewski pod wielokrotnym tekstu. Następnie klasa nauczyciel Jadwiga Preuss wniosek w imieniu swoich uczniów w formie Dyrektor zarzutów formalnych. Pierwsze trenerzy tradycyjnie montażu dla studenta z mieczem, którego historia zwrócił je dyrektorowi. Po instalacji, to jest czas na studiach, co sprawiło, Mieczysław Durski Gołańcz burmistrza i Pan Andrzej Hajduk-prezydent miasta i gminy Gołańcz. Uczniowie otrzymali prezenty od swoich rękach.
Burmistrz w swoim wystąpieniu podkreślił rolę szkoły w edukacji młodzieży i życzył im dużo radości uczenia się i poznawania świata wokół ciebie. Pierwszoklasiści odpoczynku wszystkim opuścił palce prawej ręki na pamiątkowym certyfikatem do dokumentacji szkolnej. Starsi koledzy z klasy II i III są pytania, wytrwałości, aby dowiedzieć się i uzyskać ten sam piątek i sześć, i dał im drobne upominki. Rodzic Prezes Justin Rolnik Rada pani umieścić naszą mapę milusińskim Europy, które ma służyć ich do kontynuowania nauki. To nie koniec prezentów. Rodzice chcą również ich dzieci, umożliwiając im słowników ortograficznych. Z drugiej strony, obrońcą i opiekunem samorządów SKO dzieci otrzymały zeszyty, długopisy, programów nauczania oraz odblaskowe naklejki. Na życzenie, wspomnienia, nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcie i wspólnym posiedzeniu z kawy i herbaty. Pierwszoklasistom Gratulujemy i życzymy powodzenia w szkole.

1 Komentarz "Ślubowanie klas I w szkole w Gołańczy"

  1. Każdy zaczynał od szkoły podstawowej, a wszyscy kończymy w uniwersytecie Gołanieckim na wydziale odróbki skrawaniem 🙂

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.