Miasto i gmina Gołańcz

Przemoc w pracy – szkolenie

Szkolenie o przemocy w pracy i szkole

19 listopada 2015 W, członek zespołu interdyscyplinarnego, a społeczność jest chętny do pracy z pomocy społecznej Gołańcz: Praca z autorami przemocy. M.in omawiany na sesji. Charakterystyka sprawców, podstawowe zasady działania wobec sprawców przemocy, społecznych (w tym wielodyscyplinarnego zespołu), jak również kwestia traktowania brutalnych przestępców i poprawić swoją pozycję.
przemoc-szkolenie
Szkolenie zostało przeprowadzone przez Nowe Horyzonty we Wrocławiu, które odbyło się w sali konferencyjnej, z uprzejmości Burmistrza Gołańczy.

3 Komentarzy "Przemoc w pracy – szkolenie"

  1. Dobrze, należy się szkolić.

  2. Mobbing w pracy? Nie zaznałam

    • W jednej z wielu korporacji gdzie montuje się elektronikę Gołańczanie stroją żarty gołańczanom ustawiając większe napięcie na tyrystorach.

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.