Miasto i gmina Gołańcz

Odkryto siedzibę Illuminati w Gołańczy

Symbol illuminati

Illuminati w Gołańczy

Są tajną organizacją, o której wie praktycznie każdy. Owiani tajemnicą co prowokuje do snucia fantazji o różnego rodzaju planach zniszczenia świata, depopulacji, wprowadzenia NWO czy nakazu zapinania pasów. Fani teorii spiskowych wiążą ich z masonerią i przypisują udział w różnych znaczących dla historii ludzkości wydarzeniach. Nie wiemy jakie są ich prawdziwe motywy. Znany jest jednak ich symbol: piramida z okiem. Podobny znak można znaleźć na jednym z budynków w naszym mieście. Przypadek?

Tajemniczy budynek

Jeden z naszych czytelników przysłał nam zdjęcie przedstawiające kawałek pewnego budynku. Z pozoru przypomina on miejsce kultu popularnych w naszym kręgu kulturowym religii. Jednak to, co przykuwa uwagę to dziwny symbol umieszczony w jego górnej części.

Siedziba illuminati w Gołańczy

Siedziba illuminati w Gołańczy

Kontrowersje

Szybko okazało się, że budynek jest siedzibą Illuminati. Sprawa poruszyła mieszkańców Gołańczy. Wielu z nich nie czuje się bezpiecznie w sąsiedztwie tajemniczej organizacji. Jako merytoryczny portal postanowiliśmy przystąpić do działania. Nasza redakcja ruszyła w teren. Zapytaliśmy się kilku mieszkańców naszego miasta co sądzą o całej sprawie:

Ja tam nie rozumiem oburzenia, przecież nikt nawet nie wie co ci iluminaci planują. Byle mnie tylko nie niepokoili i rodzina była spokojna. A może emerytury podwyższą?

A idź Pan w **** z tymi laminatami! Całe życie żem robił w fabryce, natrułem się i nawet renty mi nie dali! No jak mam żyć ja się pytam?!

To jest skandal! Ja żądam reakcji ze strony władz! Wszystkie dziewczyny z kółka różańcowego się niepokoją, gdzie jest w tym czasie ksiądz, burmistrz czy prezydent?!

Jak widać zdania na temat całej sprawy są podzielone. Postaraliśmy się jednak dotrzeć do sedna sprawy. Naszej redakcji udało się porozmawiać z jednym z przedstawicieli tej organizacji. Woli on pozostać anonimowy. Poniżej fragment rozmowy:

-Czy zdaje Pan sobie sprawę z kontrowersji jakie narosły wokół całej sytuacji?

-Oczywiście, sprawy o które walczymy nie są powszechnie rozumiane. Zdaję sobie sprawę z negatywnych reakcji jakie wywołuje sama nasza obecność, jednak posiadamy środki dzięki którym nie musimy martwić się o poparcie społeczne...

-Sugeruje Pan użycie siły wobec przeciwników pańskiej organizacji?

-Niekoniecznie siły fizycznej... mamy, że tak powiem, dar przekonywania. Jak Pan zapewne widzi, są wśród nas dosyć wpływowi ludzie...

Niestety nie możemy zamieścić całej rozmowy. Cała sprawa pozostaje niejednoznaczna. Część obaw związanych z organizacją jest raczej bezpodstawna, część jest uzasadniona. Słowa jej przedstawiciela nie przekonają raczej sceptyków. Jak potoczą się dalsze wydarzenia? Tego dowiemy się w przyszłości.

1 Komentarz "Odkryto siedzibę Illuminati w Gołańczy"

  1. Witam.

    Uważam to za nie prawdę ponieważ tam to zdjęcie jest to znak Jezusa / znak Boga

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.