Miasto i gmina Gołańcz

Mieszkaniec Gołańczy zjadł sprzęgło od Żuka: myślał że jest ciężarówką

Stacja benzynowa w Gołańczy

Wczoraj w Gołańczy, w godzinach nocnych doszło do nietypowego wydarzenia. Mieszkańcy zauważyli poruszającego się po jezdni miejskich ulic mężczyznę w średnim wieku, który wydawał niezidentyfikowane dźwięki. Nie reagował on na przechodniów, zatrzymywał się jedynie przed pasami gdy ktoś stanął w pobliżu.
– Po pewnym czasie rozpoznałem wydawane odgłosy – mówi jeden ze świadków sytuacji – wydawało mi się że ten koleś udaje starego, dobrego Żuka.
Jak podaje mieszkaniec, który widział całe zdarzenie i posiada wykształcenie mechaniczne, nawet droga hamowania i dźwięk zmiany biegów były łudząco podobne.
– Później zauważyłem że na wysokości klatki piersiowej ma taką jakby… wypukłość. Od razu rozpoznałem sprzęgło od samochodu ciężarowego Żuk.

Mężczyzna udający ciężarówkę w Gołańczy

Wkrótce o całym zajściu zostały poinformowane służby. Sprawca tych wyczynów został zidentyfikowany jako obywatel miasta Gołańcz cierpiący na zaburzenia psychiczne połączone z lunatyzmem. W czasie całego zdarzenia znajdował się on w stanie głębokiego snu.
Do zatrzymania mężczyzny doszło na stacji benzynowej, kiedy jeden z pracowników zauważył jak próbuje on włożyć pistolet do tankowania w okolice analne, prawdopodobnie celem „uzupełnienia paliwa”. Ostatecznie nikomu nic się nie stało, gdyż w tych godzinach ruch samochodowy w Gołańczy był bardzo niewielki. Sprzęgło od Żuka udało się wyjąć bez uszkadzania ważnych dla życia narządów. Po operacji sprawca został przetransportowany do szpitala psychiatrycznego w Gnieźnie gdzie poddawany jest obserwacji.

2 Komentarzy "Mieszkaniec Gołańczy zjadł sprzęgło od Żuka: myślał że jest ciężarówką"

  1. Dobrze że nie zjadł łożyska, jeszcze małe ciężarówki by urodził

  2. Tak z ciekawości, po ile litr benzyny w Gołańczy?

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.