Miasto i gmina Gołańcz

Informacje o naszej redakcji z Gołańczy

Nasza redakcja dostarcza rzetelnych informacji na temat aktualnych wydarzeń w mieście i gminie Gołańcz oraz okolicznych miejscowościach takich jak Wągrowiec, Damasławek czy Mieścisko. Jesteśmy wszędzie tam gdzie dzieją się ważne dla regionu zdarzenia i poruszamy kwestie, które są istotne dla mieszkańców. W poszukiwaniu prawdy staramy się zawsze kontaktować z każdą z zainteresowanych stron oraz zajmujemy się sprawami, które zgłaszają do nas mieszkańcy Gołańczy

Jesteś świadkiem ważnych wydarzeń w Gołańczy? Napisz do nas!

W sekcji kontakt na naszej stronie znajduje się formularz przez który mogą Państwo zgłaszać wszelkie pytania oraz informacje na temat aktualnych wydarzeń. Zajmujemy się sprawami z całego regionu, zarówno gminy Gołańcz jak i powiatu Wągrowieckiego oraz pobliskich miejscowości. Jeśli wymaga tego sprawa możemy nawet udać się do dalszych rejonów.

Interesujesz się dziennikarstwem? Dołącz do naszej gołanieckiej załogi!

Jeśli masz w sobie żyłkę poszukiwacza prawdy i zawsze marzyłeś o zostaniu prawdziwym dziennikarzem, zgłoś się do naszej redakcji. Oferujemy bezpłatne staże oraz możliwość odbycia praktyk jako profesjonalny fotograf. Nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Informacje dodatkowe

Zawsze staramy się dostarczać najbardziej rzetelne informacje jak to tylko możliwe lecz czasem, ze względu na swój autentyczny charakter mogą wywoływać silne emocje i często negatywne reakcje. Informujemy więc, że nasza redakcja nie ponosi odpowiedzialności za żadne straty moralne lub materialne a także wszelkiego innego rodzaju wywołane przez nasze artykuły. Choć prawdziwość zamieszczanych wiadomości jest wielokrotnie weryfikowana, nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku wystąpienia błędnych lub niespójnych informacji – nawet najlepszym zdarzają się pomyłki! Jeśli zauważą Państwo jednak coś, co jest Państwa zdaniem fałszywe lub zauważycie Państwo jakiś błąd to prosimy o kontakt z naszą redakcją.

Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.