Miasto i gmina Gołańcz

Gołańcz partnerem z Hesją

Partnerstwo Hesja-Gołańcz

12 listopada do 13 Marszałka Wielkopolskiego Marek Woźniak, wraz z oficjalnej delegacji towarzyszącej Wielkopolskę uczestniczył na zaproszenie premiera Hesji Volker Bouffier, dr Pana podczas uroczystości z okazji XV-lecia współpracy z Hesji. XXV-lecie współpracy z francuskim rocznicy Aquitaine i V. współpracy z tureckich uroczystości Bursa były również związane z inne znaczące rocznice Hesji. W uroczystości wzięli udział także liczne Hesji pracuje od 1992 roku, z włoskim regionie Emilia-Romania.

hesja-partnerstro-golancz

Marszałek Woźniak towarzyszył wiceprzewodniczący województwie wielkopolskim Pani Mirosława Krupka, burmistrzów, którzy przyjęli zaproszenie i gminnych gmin współpracy w Hesji: dr Marian Adamek Pleszew burmistrz, pan Mieczysław Durski Burmistrz Jerzy Gołańcz Lechnerowski burmistrz Kórnik oraz przedstawiciele Izby Gospodarczej, która została podpisana W dniu 13 listopada w umowie o partnerstwie Wiesbaden z Izbą Poznaniu: Pan prezydent Jerzy Bartnik, dyrektor Tomasz Wika, wraz ze swoim kolegą Pani Bogumiła Frąckowiak.
(Omawiano problemy uchodźców), natomiast między innymi, wizyta Marshall Woźniak spotkał się z premierem Hesji Volker Bouffier, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Socjalnych Hesji i integracji członków Komisji, Parlamentu Europejskiego i wiceminister Hesji. Federalnych i europejskich w Hessen Lucia Puttrich.

Podczas wizyty podpisano porozumienie o współpracy między Izby Poznaniu i Izby Handlowej do szczegółów w Wiesbaden Wielkiego. Należy zauważyć, że współpraca między tymi dwoma instytucjami rozpoczęła się wraz z podpisaniem protokołu ustaleń we wrześniu 2011 roku w Poznaniu i od tego czasu 40 uczniów w wielu zawodach (takich jak mechanik samochodowy, kowal, stolarz, elektryk, piekarz) skorzystało z okresów szkolenia są prowadzone przez przedsiębiorców z obu regionów. Inicjatywa młodych muzyków w regionie Wielkopolski, Akwitanii i Hesji – Jest też nazwa szkoły Europejski projekcji jazz Jazz Orchestra.

Ważnym elementem wizyty było spotkanie z ministrem minister federalnych i europejskich Hesji i Pełnomocnika Hesji do rządu federalnego Puttrich Lucia i pan Folke Mühlhölzer -. Zarządzanie HA Hessen Agentur z oo, której tematem był upadek gospodarczy Hesji ..

Została podpisana Umowa o partnerstwie między Hesji i Wielkopolski w dniu 7 grudnia 2000 roku, potwierdziła swoje zobowiązanie do wspólnej deklaracji w sprawie dalszych kierunków działań strategicznych, która została podpisana w Poznaniu, 28 września 2011 r.

1 Komentarz "Gołańcz partnerem z Hesją"

  1. Mlodzi obywatele maja juz dosc pomocy Hesji. Niemcy powinni znalesc wreszcie wlasne zrodla finansowania!

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.