Miasto i gmina Gołańcz

Dramat młodej Żydówki. „Na moich oczach przerobili brata na nuggetsy”

Tragiczne nuggetsy w Wągrowcu

Dramatyczne wydarzenia w jednym z wągrowieckich lokali

Palmira to Polka żydowskiego pochodzenia ucząca się w Poznaniu. Regularnie odwiedza rodzinę mieszkającą w Wągrowcu. Tak jak co miesiąc wybrała się z bratem na miasto. Nie sądziła jednak, że wizyta w jednym z fastfoodów zakończy się w tragiczny sposób.

Zamówiliśmy jedzenie jednak było z nim coś nie tak. Lekko niedogotowane i dziwnie smakowało. Nagle urwał mi się film… Obudziłam się w ciemnym pomieszczeniu. Na stole leżał mój brat a wszędzie obok stali oni… cięli go, on krzyczał… przyprawiali, panierowali, piekli… Na moich oczach przerobili brata na nuggetsy.

Palmira zgodziła się na rozmowę z nami. Starając się opanować łzy opowiedziała nam co wydarzyło się w jednym z wągrowieckich lokali. Obsługa uśpiła, uprowadziła i próbowała przerobić na jedzenie ją i jej brata. Na szczęście dziewczynie udało się uciec jednak jej brat nie miał tyle szczęścia.

Morderczy fastfood

Oni… to byli psychopaci. Nie byliśmy dla nich ludźmi… co chwilę śmiali się, że dobre z nas kurczaki, nie trzeba obierać z piór. Zauważyłam portret Hitlera… Później okazało się, że nie byliśmy pierwszymi.

Śledztwo policji wykazało, że lokal regularnie porywał okolicznych Żydów i przerabiał ich na jedzenie. Obsługa robiła to z powodów ideologicznych, jeden z pracowników otwarcie przyznał, że uważa Polaków i Żydów za podludzi a sam należy do organizacji neonazistowskiej. Lokal nie dbał też o jakość jedzenia: wielokrotnie spotykał się z krytyką konsumentów dotyczącą między innymi niedogotowanego jedzenia czy złego doprawienia.

Udało mi się oswobodzić ręce i czekałam na odpowiedni moment… Czułam, że i tak to mój koniec. W pewnym momencie ktoś wszedł do kuchni i pracownicy zaczęli się głośno kłócić. Wykorzystałam chwilę i szybko wybiegłam…

Palmirze udało się ocalić życie jednak z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, że 20 innych osób nie miało takiego szczęścia. Szefostwo lokalu odmówiło komentarza jednak udało nam się porozmawiać z ich adwokatem.

Wszelkie oskarżenia wobec firmy są fałszywe. Wiele tzw. hejterów próbuje zniszczyć reputację fastfooda poprzez oczernianie go w najbardziej absurdalny sposób. Posiadamy dowody na niepoczytalność pani Palmiry. Przedstawimy je w sądzie.

Reakcje na tragedię

Sprawa wstrząsnęła Wągrowcem. Niektórzy z mieszkańców protestowali pod lokalem wybijając szyby i krzycząc „Precz z nazizmem!”. Wielu internautów wyraziło swoje zdanie w bardzo dosadnych słowach. Sprawę skomentował minister spraw zagranicznych Izraela Binjamin Netanjahu. Niestety pojawiło się również wiele sprzecznych informacji, które powodują, że nasza redakcja jako merytoryczne źródło informacji, musi czekać na dalszy rozwój spraw.

1 Komentarz "Dramat młodej Żydówki. „Na moich oczach przerobili brata na nuggetsy”"

  1. MATKO BOSKO A JA TAM JADŁEM

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.