Miasto i gmina Gołańcz

W budżecie wągrowieckiego MPWiK nie ma pieniędzy na placki dla dzieci

Wągrowiec - MPWiK nie ma pieniędzy na takie ciasto

Miejskie przedsiębiorstwo nie ma pieniędzy na placki

Mimo niewątpliwej rentowności wągrowieckie Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji nie jest w stanie sfinansować placków na obchody Dnia Dziecka. Wywołało to niemały skandal wśród mieszkańców, w szczególności tych najmłodszych. Sytuację pogarsza decyzja przedsiębiorstwa, wg. której placki mają zostać upieczone… przez pracowników. Wielu z nich oprotestowało takie rozwiązanie wskazując między innymi na zagrożenia wynikające z podawania niecertyfikowanych wypieków.

Absurdalna decyzja

Niestety nie doczekaliśmy się komentarzy w tej sprawie ani od władz miasta ani od przedstawicieli spółki. Otrzymaliśmy jedynie informację od anonimowego pracownika, że w ramach protestu zamierza on dokonać defekacji wprost do wodociągu. Jakkolwiek wiadomość ta prawdopodobnie jest żartem, radzimy wstrzymać się póki co z piciem wody z kranu.

Stań się głównym komentatorem "W budżecie wągrowieckiego MPWiK nie ma pieniędzy na placki dla dzieci"

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.