Miasto i gmina Gołańcz

Andrzejki w Szkole Podstawowej

Andrzejki w Gołanieckiej szkole

24 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej w Gołańczy odbyły się tradycyjne andrzejki. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III miały okazję do wspaniałej zabawy. Wieczór wróżb rozpoczęła uroczyście i poetycko Pani dyrektor B. Olejniczak. Świetną oprawę muzyczną zapewnił Pan Przemysław Ślipko. Panie wychowawczynie klas I-III przygotowały dla najmłodszych kilka stanowisk z ciekawymi wróżbami. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się magiczne ciasteczka z wróżbą, które upiekły specjalnie dla wszystkich dzieci mamusie uczniów z klasy 2b. Każdy chciał poznać co czeka go w przyszłości. Były też „mówiące” kamienie, serce – z wróżbą imion, śmieszne zdania do przeczytania i wiele innych wróżb. Podczas dwugodzinnej zabawy nie zabrakło czasu na tańce, każdy kto chciał, bawił się świetnie. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację wieczoru andrzejkowego dla naszych najmłodszych uczniów.

andrzejki

Beata Maciejewska

Stań się głównym komentatorem "Andrzejki w Szkole Podstawowej"

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.