Miasto i gmina Gołańcz

15 września odbędzie się XI Piknik przy bunkrze

XI piknik przy bunkrze w Gołańczy

W sobotę 15 września odbędzie się kolejny już piknik przy bunkrze. Impreza będzie miała miejsce przy gołanieckim schronie nr 8 z 1939 roku i będzie trwać od godz. 14 do 19. Wydarzenie organizują Grupa Pasjonaci Podziemi, Urząd Miasta i Gminy Gołańcz wraz z Gołanieckim Ośrodkiem Kultury oraz we współpracy z Powiatem Wągrowieckim. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy historii i militariów jak i rodziny chcące w ciekawy sposób spędzić weekend. Na uczestników czeka wiele atrakcji, takich jak różnego rodzaju pokazy, tory przeszkód czy gry terenowe. Będzie można zapoznać się również z różnymi pojazdami wojskowymi jak i spróbować klasycznej żołnierskiej grochówki.

1 Komentarz "15 września odbędzie się XI Piknik przy bunkrze"

  1. Spoko opcja

Skomentuj to!

Twój adres mail zostanie sprzedany na cele marketingowe.


*


Gołańcz - Miasto i Gmina

Gołańcz to przeogromna aglomeracja leżąca w dolinie Pałuczańskiej. Swoim magicznym klimatem urzekła już przeszło miliard obywateli. Przekonaj się jakie przygody czekają w tej niesamowitej miejscowości.

Prosimy mieć na uwadze, że nie każda informacja na stronie musi być prawdziwa więc proszę do nich podchodzić z dystansem i samodzielnie je weryfikować. Mimo starań redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość przedstawianych wydarzeń.